Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Dla rodziców / Informacje

Informacje

Artykuły

Pierwsze spotkania dla rodziców

2017-10-12

Szanowni Państwo!

24.10.2017 r. o 10.00 (wtorek, II grupa wychowawcza) odbędzie się pierwsze, po przerwie wakacyjnej, spotkanie Grupy Wsparcia, będzie to okazja do zaplanowania pracy na kolejny rok szkolny, ale też pierwsze spotkanie szkoleniowe w ramach Programu „Szkoły dla Rodziców”, które poprowadzi fizjoterapeuta Iwona Jakubowska - „Wady stóp, dobór odpowiedniego obuwia” (trójpłaszczyznowa terapia manualna stóp).

Czytaj więcej o: Pierwsze spotkania dla rodziców


List Minister Edukacji Narodowej

2017-03-08

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty, zakończyliśmy pierwszy i najważniejszy etap wprowadzania zmian w polskiej oświacie. Serdecznie dziękuję za to, że byli Państwo z Kuratorami Oświaty, samorządami, rodzicami, opiekunami, a przede wszystkim – uczniami – w procesie przygotowywania sieci szkół. Bardzo ważnym celem projektowania nowego prawa oświatowego była dla nas szkoła, która jest blisko ucznia.

 

Czytaj więcej o: List Minister Edukacji Narodowej

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2017/2018

2017-04-25

Niebezpieczna gra w internecie

2017-04-25

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy zwrócić uwagę Państwa na nową grę Blue Whale Challenge czyli Niebieski wieloryb, która pojawiła się w Internecie. Gra dotarła do nas z Rosji,  gdzie już ponad setka młodych internautów popełniła samobójstwo.

Czytaj więcej o: Niebezpieczna gra w internecie


Przejdź do góry