Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

Dyrektor:  Krystyna Miezio

Wicedyrektor:  Anna Domańska, Joanna Hanke - Bednarska

Kierownik d/s wychowawczo-opiekuńczych: Dorota Witkowska

Wychowanie przedszkolne:

Joanna Branach – wychowanie przedszkolne, terapia SI, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Paulina Byś - wychowanie przedszkolne

Anna Chojnowska - wychowanie przedszkolne

Ewelina Grodzka - wychowanie przedszkolne

Joanna Jagodzińska - wychowanie przedszkolne

Jolanta Kobiela - wychowanie przedszkolne

Marta Krzywda – rewalidacja, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Marta Kwiatkowska – psycholog, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Anna Kwietniewska – nauczanie indywidualne - nauczyciel wspomagający

Grażyna Markiewicz – rehabilitant, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Aleksandra Misiuk - wychowanie przedszkolne, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Anna Pietruszyńska - wychowanie przedszkolne

Nikolina Rutyna - Sawicka - wychowanie przedszkolne

Ewelina Sajda - wychowanie przedszkolne

Wioleta Struzik - wychowanie przedszkolne, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka             

Justyna Szandar – wychowanie przedszkolne    

Małgorzata Tomczyk – logopeda, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Sylwia Żyhałko-Pawłowska - logopeda, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

 

 

Gimnazjum wychowawcy: Dorota Kulesza, Zuzanna Jankowska-Zielińska, Anna Walewska, Anetta Cieśla

Kształcenie zintegrowane: Beata Krzykwa, Anna Krygier, Magdalena Minkiewicz, Edyta Sieniuć, Arleta Stolarek, Katarzyna Zalewska, Anna Sękowska, Dorota Kulesza

Klasy IV - VIII wychowawcy:  Kamila Cylka, Zofia Molga, Dorota Dąbkowska, Renata Skotnicka, Ewa Manista, Edyta Klejster, Magdalena Murawska

Język polski:  Ewa Manista

Język niemiecki:  Beata Bakun

Język angielski: Katarzyna Michalska - Pedersen

Historia i wiedza o społeczeństwie:  Magdalena Ciesielska

Matematyka:  Dorota Dąbkowska

Przyroda: Marzena Żachowska

Biologia: Małgorzata Miszkowicz

Chemia: Małgorzata Miszkowicz

Fizyka: Janusz Sarapuk

Geografia: Arleta Stolarek

Plastyka:  Kamila Cylka

Muzyka:  Joanna Dreger, Renata Skotnicka

Zajęcia techniczne:  Anetta Cieśla

Zajęcia komputerowe:  Dorota Dąbkowska

Wychowanie fizyczne:  Józef Durka, Janusz Sarapuk, Justyna Maliszewska-Jokś, Joanna Ralicka

Religia:  Agnieszka Ciumeryk 

Usprawnianie ruchowe:  Janusz Sarapuk, Justyna Maliszewska-Jokś, Donata Kalińska - Sarapuk, Joanna Ralicka

Logopedia:  Mariola Palicka, Anna Szczepańska, Marta Lewoniewska

Psycholog:  Agnieszka Zych

Pedagog:  Marzena Żachowska

Biblioteka:  Lidia Miedzińska

Grupy wychowawcze:

I grupa wychowawcza - Aleksandra Milewska, Elżbieta Naumowicz, Izabela Rucińska

II grupa wychowawcza - Mirosława Kaźmierczak, Kinga Noworol

III grupa wychowawcza - Renata Szercha,  Izabela Rucińska, Dawid Pietruszyński

IV grupa wychowawcza - Dorota Witkowska,  Magdalena Biegańska, Dawid Pietruszyński

Grupa świetlicowa - Agnieszka Jaster, Iwona Jakubowska, Natalia Lewicka, Magdalena Szymańska Magdalena Ciesielska


Przejdź do góry