Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

Dyrektor:  Krystyna Miezio

Wicedyrektor:  Anna Domańska, Joanna Hanke - Bednarska

Kierownik d/s wychowawczo-opiekuńczych: Dorota Witkowska

Wychowanie przedszkolne:

Joanna Branach – wychowanie przedszkolne, terapia SI, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Paulina Byś - wychowanie przedszkolne

Anna Chojnowska - wychowanie przedszkolne

Joanna Jackiewicz - wychowanie przedszkolne, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Joanna Jagodzińska - wychowanie przedszkolne

Jolanta Kobiela - wychowanie przedszkolne

Marta Krzywda - wychowanie przedszkolne, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Marta Kwiatkowska – psycholog, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Grażyna Markiewicz – rehabilitant, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Aleksandra Misiuk - wychowanie przedszkolne, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Katarzyna Omelańczuk - wychowanie przedszkolne

Anna Pietruszyńska - wychowanie przedszkolne

Joanna Rybak – logopeda, wychowanie przedszkolne, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Anna Staszyńska - wychowanie przedszkolne

Wioleta Struzik - wychowanie przedszkolne                    

Małgorzata Tomczyk – logopeda, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Małgorzata Urbańska – rewalidacja, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka  

Gimnazjum wychowawcy: Dorota Kulesza, Kamila Cylka, Ewa Manista, Dorota Kamila Malinowska

Kształcenie zintegrowane:    Beata Krzykwa, Anna Krygier, Magdalena Minkiewicz, Edyta Sieniuć, Arleta Stolarek, Katarzyna Zalewska, Anna Sękowska, Zofia Molga

Klasy IV - VI wychowawcy:  Dorota Dąbkowska, Renata Skotnicka, Edyta Klejster, Magdalena Murawska, Marzena Żachowska

Język polski:  Ewa Manista

Język niemiecki:  Beata Bakun

Historia i wiedza o społeczeństwie:  Marianna Urbańska

Matematyka:  Dorota Dąbkowska

Przyroda: Marzena Żachowska

Plastyka:  Beata Krzykwa

Muzyka:  Joanna Dreger, Renata Skotnicka

Zajęcia techniczne:  Beata Krzykwa

Zajęcia komputerowe:  Dorota Dąbkowska

Wychowanie fizyczne:  Józef Durka, Janusz Sarapuk, Justyna Maliszewska-Jokś

Religia:  Agnieszka Ciumeryk 

Usprawnianie ruchowe:  Janusz Sarapuk, Justyna Maliszewska-Jokś, Donata Kalińska - Sarapuk

Logopedia:  Mariola Palicka, Anna Szczepańska, Małgorzata Antczak  

Psycholog:  Agnieszka Zych

Pedagog:  Marzena Żachowska

Biblioteka:  Lidia Miedzińska

Grupy wychowawcze:

I grupa wychowawcza - Aleksandra Milewska, Elżbieta Naumowicz, Renata Szercha

II grupa wychowawcza - Mirosława Kaźmierczak, Magdalena Bartosiak

III grupa wychowawcza -  Urszula Rydel, Marcin Góralski,  Magdalena Bartosiak

IV grupa wychowawcza - Dorota Witkowska,  Magdalena Biegańska, Renata Szercha

Grupa świetlicowa - Agnieszka Jaster, Magdalena Świętoń, Zuzanna Jankowska - Zielińska


Przejdź do góry