Dla Babci i Dziadka śpiewa przedszkolna gromadka

Dnia 17 stycznia w naszym przedszkolu celebrowaliśmy Święto Babci i Dziadka. To właśnie tych wyjątkowych gości dzieci przywitały radosną piosenką, zaprosiły do obejrzenia krótkiego, humorystycznego przedstawienia. Przedszkolaki były bardzo przejęte, śpiewały, tańczyły, grały na instrumentach, wcielili się w aktorów, a to wszystko, aby rozbawić Babcie i Dziadków. Na koniec części artystycznej goście wysłuchali recytowanego wierszyka i piosenki „Sto lat!”. Dzielnych przedszkolaków nagrodzono wielkimi brawami, a wnuczęta wręczyły prezenty ukochanym Babciom i Dziadkom. Po tak licznych niespodziankach widać było wzruszenie i radość na twarzach naszych wyjątkowych gości. Następnie nadszedł czas na słodki poczęstunek  i wspólne tańce z wnuczętami. W tym dniu Babcie wyglądały zjawiskowo, równie pięknie tańczyły. Dziadkowie bardzo się starali dorównać w tańcu Babciom, ale one nie miały sobie równych. Spędzony wspólnie czas dobiegł końca, dla wszystkich były to chwile pełne wzruszenia, ciepła i miłości.