Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

2016/2017

 

Brawo My - czyli nasze zdrowie w naszych rękach http://www.osw2elblag.szkolnastrona.pl/art,881,projekt-terapeutyczno-wychowawczy-brawo-my-czyli-nasze-zdrowie-w-naszych-rekach

Zielona Flaga http://www.osw2elblag.szkolnastrona.pl/index.php?c=page&id=1064&s=2

Przyjaźń bez barier – bogaci różnorodnością http://www.osw2elblag.szkolnastrona.pl/art,836,przyjazn-bez-barier-bogaci-roznorodnoscia

Artykuły

Program warsztatów dla rodziców i dzieci Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne „Duży i mały do zabawy doskonały”

2019-11-27

Program warsztatów dla rodziców i dzieci „Duży i mały do zabawy doskonały” oparty został o Metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Głównym jego założeniem było wytworzenie pozytywnych więzi między dzieckiem a rodzicem, rozwijanie pozytywnych relacji z innymi osobami poprzez wspólne doświadczenia ruchowe oraz możliwość rozwoju świadomości ciała i przestrzeni, budując tym samym zaufanie do własnego ciała i jego możliwości działania w otoczeniu.

Czytaj więcej o: Program warsztatów dla rodziców i dzieci Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne „Duży i mały do zabawy doskonały”

Realizacja projektu „Przedszkolaku co ty na to? Gotuj z mamą, gotuj z tatą!”

2019-11-25

W roku szkolnym 2016/2017 w przedszkolu realizowany było projekt edukacyjno-wychowawczy „Przedszkolaku co ty na to? Gotuj z mamą, gotuj z tatą!”, którego celem było podniesienie świadomości rodziców w zakresie właściwego żywienia dziecka oraz włączenie rodziców w proces zdrowego żywienia przedszkolaków. 

Czytaj więcej o: Realizacja projektu „Przedszkolaku co ty na to? Gotuj z mamą, gotuj z tatą!”

Spotkanie placówek realizujących projekt „Szkoła promująca Zdrowie”

2019-11-20

8 września 2016 roku w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Pasłęku, odbyło się spotkanie przedstawicieli placówek realizujących projekt „Szkoła Promująca Zdrowie”.

Czytaj więcej o: Spotkanie placówek realizujących projekt „Szkoła promująca Zdrowie”


Przejdź do góry