Święto Babci i Dziadka

W słoneczne przedpołudnie 17 stycznia na stołówce naszego ośrodka zrobiło się dość tłoczno. Tego dnia gościliśmy kochane Babcie i Dziadków, którzy obchodzili swoje święto.  Spotkanie było wspaniałą okazją aby wspólnie ze swymi wnukami spędzić miło czas. Przedszkolaki były bardzo przejęte - długo czekały na tę chwilę, długo się do niej przygotowywały. Gości przywitał Filipek krótkimi życzeniami,  następnie Kuba, Oliwier i Patryk wyrecytowali piękny wiersz. Był też taniec „Grozik” w wykonaniu wszystkich przedszkolaków a na koniec części artystycznej dzieci zaprezentowały ilustrowany wiersz „Życzenia dla Babci i Dziadka”.

Ale to nie był koniec atrakcji, na kochanych gości czekały jeszcze upominki. Każda grupa przygotowała  niespodzianki i wnuki osobiście wręczały je swoim babciom i dziadkom. Nie obyło się bez łez wzruszenia, całusów i uścisków. Po życzeniach był czas na świętowanie przy smakołykach przygotowanych specjalnie na tą okazję tym razem przez Dziadków dla wnucząt. Radosne spotkanie urozmaiciły wspólne zabawy i konkurencje raz tańce przy muzyce. Atmosfera spotkania była przepełniona miłością i radością obydwu pokoleń.