Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

2018/2019

Artykuły

Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

2019-02-22

21 lutego w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji corocznego święta Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, której celem było kształtowanie postawy szacunku i przywiązania do języka ojczystego, podnoszenie świadomości językowej, doskonalenie umiejętności posługiwania się poprawną polszczyzną oraz kształtowanie tożsamości narodowej i patriotycznych postaw uczniów.

Czytaj więcej o: Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

77 rocznica powstania Armii Krajowej

2019-02-20

14 lutego obchodziliśmy 77 rocznicę powstania Armii Krajowej. My również byliśmy obecni przy Pomniku Polskiego Państwa Podziemnego ,aby uczcić pamięć wszystkich Żołnierzy AK. Cześć i chwała Bohaterom!

Czytaj więcej o: 77 rocznica powstania Armii Krajowej

Po raz drugi w Muzeum Stutthof

2019-02-20

Dawno temu T. Liwiusz powiedział „Słowa uczą, przykłady pociągają”. Faktycznie, to czego można dotknąć zobaczyć, przychodzi jakby łatwiej.

Czytaj więcej o: Po raz drugi w Muzeum Stutthof

Dzień Kota w Bibliotece Szkolnej

2019-02-19

Szare, bure, pręgowane, czarne i białe i wszystkie inne koty 17 lutego świętują swój dzień ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA 

Czytaj więcej o: Dzień Kota w Bibliotece Szkolnej

Dzień Bezpiecznego Internetu

2019-02-15

W dniach od 4 do 8 lutego 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zabawach i zajęciach edukacyjnych dotyczących tematu bezpiecznego korzystania z Internetu. Już od kilku lat przyłączamy się do ogólnopolskiej inicjatywy  Dnia Bezpiecznego Internetu, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Działajmy Razem”. Zajęcia i zabawy edukacyjne odbywały się w pracowni informatycznej i bibliotece szkolnej.

Czytaj więcej o: Dzień Bezpiecznego Internetu


Przejdź do góry