Dzień Babci i Dziadka

19.01.2018 roku był niezwykle śnieżny i mroźny, ale nasze przedszkolaki miały gorące serduszka z powodu obchodzonego  wówczas Dnia Babci i Dziadka. O godzinie 10.00 w stołówce w SOSW nr 2  zebrali się licznie przybyli babcie i dziadkowie, którzy ze wzruszeniem, a niejednokrotnie nawet z łezką w oku oglądali przygotowane dla nich występy artystyczne. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych recytowały wiersze dla babci i dziadka, śpiewały i tańczyły w rytm piosenki, a także grały na różnych instrumentach. Następnie każdy przedszkolak wręczył swoim dziadkom wcześniej przygotowane laurki  i wszyscy wzięli udział w słodkim poczęstunku oraz zabawach przy muzyce.

Podczas spotkania miało miejsce podsumowanie Konkursu Plastycznego „Portret Współczesnej Babci”, kiedy to okazało się , że babcie według swoich wnuków są nie tylko kochające i niezwykłe, ale też piękne, wysportowane , a nawet znające się na technologii informacyjnej, co można było zaobserwować na zorganizowanej w holu wystawie pokonkursowej.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Poniżej prezentujemy listę laureatów oraz ich prace:

-kategoria wiekowa dzieci 5-8 lat:

I miejsce – Dominik Kurzac

II miejsce – Julia Prabucka, Wiktoria Stodulska

III miejsce – Oliwier Terpiński, Wychowankowie grupy IV przedszkolnej

Wyróżnienie – Alicja Mościcka

- kategoria dzieci starszych:

I miejsce – Wiktoria Witkowska

II miejsce- Natalia Osipczuk