Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Świat przedszkolaka jest blisko

Artykuły

Styczniowy poranek z rodziną

2018-02-22

W styczniowym „Poranku z Rodziną” przedszkolaki razem ze swoimi rodzicami uczestniczyły w zajęciach kulinarnych. Tematem spotkania było „Coś na drugie śniadanko…”.

Czytaj więcej o: Styczniowy poranek z rodziną

Listopadowy poranek z rodziną

2017-12-19

Listopadowy „Poranek z rodziną” upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze. Warsztaty odbyły się zgodnie z zasadami metody Sensoplastyka®. 

Czytaj więcej o: Listopadowy poranek z rodziną

Poranek z rodziną

2017-11-20

W ramach projektu edukacyjnego „Świat przedszkolaka jest blisko…” każdego miesiąca, dla naszych przedszkolaków i ich rodziców, odbywa się w przedszkolu „Poranek z rodziną”. Są to spotkania, o charakterze warsztatowym i różnorodnej tematyce, które mają za zadanie poprzez wspólne zabawy, pogłębić więź emocjonalną między rodzicem a dzieckiem, jak również nawiązać pozytywne relacje i współpracę rodzica z przedszkolem.

Czytaj więcej o: Poranek z rodziną

Zabawy , zajęcia, wesoły czas – przedszkole wita nas!

2017-10-23

„Podajmy sobie ręce  w zabawie i w piosence”- takie hasło przyświecało  zabawom zorganizowanym dla naszych przedszkolaków zgodnie z pierwszym blokiem tematycznym realizowanego  w bieżącym roku szkolnym  projektu „ Świat przedszkolaka jest blisko – to rodzina, miasto, kraj i dookoła wszystko”.

Czytaj więcej o: Zabawy , zajęcia, wesoły czas – przedszkole wita nas!

Spotkanie z poetką

2017-09-27

Realizację tegorocznego projektu edukacyjnego pt. „Świat przedszkolaka jest blisko – to rodzina, miasto, kraj i dookoła wszystko” rozpoczęliśmy od spotkania z  działającą w Alternatywnym Elbląskim  Klubie Literackim Panią Jagodą Falarz - autorką „Czytanek Piekarczyka” i „Wierszy z Ratusza”. 

Czytaj więcej o: Spotkanie z poetką


Przejdź do góry