Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Podejmowane działania

Artykuły

BAKCYL 2019 w naszej szkole

2019-02-18

Projekt BAKCYL to stały proces przekazywania młodzieży, przez pracowników bankowych, praktycznej wiedzy finansowej i umiejętności wykorzystywania usług finansowych, tak aby ułatwić im świadomy i  pomyślny start w dorosłe życie w nowoczesnym społeczeństwie.

Czytaj więcej o: BAKCYL 2019 w naszej szkole

Spotkanie ze strażnikiem miejskim

2019-02-18

23 października 2018 roku odwiedziła nas Pani Karolina, która rozmawiała z uczniami na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życiowych. Opowiadała o swoim zawodzie, o tym jakie ma prawa i obowiązki.

Czytaj więcej o: Spotkanie ze strażnikiem miejskim

Bezpieczne skrzyżowanie

2018-06-13

W II semestrze również realizowany był cykl zajęć „Bezpieczne skrzyżowanie” dla klas  1a, 2a, 2b,3c.

Czytaj więcej o: Bezpieczne skrzyżowanie

Berna uczy bezpiecznych zachowań

2018-03-02

Podczas cyklicznych zajęć kynoteraputycznych z udziałem Berny, mądrego i niezwykle przyjaznego psa berneńskiego pasterskiego, uczniowie uczą się właściwych zachowań i zasad, które należy przestrzegać w kontakcie z psami. 

Czytaj więcej o: Berna uczy bezpiecznych zachowań

Bezpieczni w kontaktach z innymi

2018-02-13

Celem zajęć profilaktycznych „Bezpieczni w kontaktach z innymi” z udziałem psa terapeutycznego i jego pani, jest utrwalenie wiadomości na temat właściwych i bezpiecznych kontaktów z innymi ludźmi i ze zwierzętami. Zajęcia prowadzone z wykorzystaniem różnych metod i środków (dostosowanych do możliwości percepcyjnych uczniów) są systematycznie od jesieni 2017 roku.

Czytaj więcej o: Bezpieczni w kontaktach z innymi


Przejdź do góry