Festyn rodzinny

Tegoroczny festyn rodzinny w naszym przedszkolu zbiegł się z uroczystym Dniem Mamy. Dlatego głównym punktem rodzinnego spotkania były życzenia i laurki dla ukochanych mam. Przedszkolaki przygotowały krótki występ podczas którego tańczyły, grały na instrumentach  i śpiewały piosenkę „Moja mama jest kochana”. Później były uściski i wręczanie upominków, a w oku niejednej mamusi zakręciła się łza wzruszenia.

Później był czas wspólnej radosnej zabawy. Na naszym festynie gościliśmy całe rodziny przedszkolaków. Celem festynu jak zawsze było zachęcenie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda nam sprzyjała, więc nie trzeba było dodatkowej zachęty do wspólnego świętowania. Wszystkich przybyłych na festyn czekało moc atrakcji, były rodzinne potyczki sportowe, wspólna zabawa przy skocznej muzyce, malowanie twarzy, balonowe cudaki, rodzinne śpiewanie, śmieszne stworki z warzyw, rysowanie rodzinnych portretów…. Na bawiących się gości na „Kiermaszu zdrowej żywności” czekały wyśmienite zdrowe, domowe wypieki i specjały przygotowane przez uczestników projektu kulinarnego „Przedszkolaku co ty na to? Gotuj z mamą, gotuj z tatą!”.

Rodzinny nastrój, przyjemna pogoda i przyjazna atmosfera  sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla przedszkolaków ale też całych rodzin.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować nasze rodzinne święto!