Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / / Przygody z książką

Przygody z książką

Artykuły

Przedszkolaki w bibliotece

2017-05-18

Dnia 16 maja 2017 roku nasze przedszkolaki wzięły udział w zajęciach bibliotecznych, pt.: „Zwierzęta wiejskie” związanych z przedszkolnym podprojektem: „I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate, te co skaczą i fruwają na nasz projekt zapraszają” oraz w ramach realizacji programu: „Przygody z książką”.  Panie bibliotekarki przygotowały dla dzieci mnóstwo atrakcyjnych zabaw i zadań, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, i z którymi świetnie sobie poradziły. 

Czytaj więcej o: Przedszkolaki w bibliotece

Spotkanie z pisarką

2017-04-25

W ramach programu „Przygody z książką” dnia 21 marca w nasze przedszkole odwiedziła bajkopisarka – Wiolettą Piasecką.  W spotkaniu autorskim uczestniczyli zaproszeni rodzice oraz wszystkie grupy przedszkolne.

Czytaj więcej o: Spotkanie z pisarką

Wycieczka do zakładu poligraficznego

2017-03-13

W ramach programu: „Przygody z książką”, 24 lutego 2017 roku, odbyła się dla całego przedszkola wycieczka do zakładu poligraficznego ELGRAF w Elblągu. Na miejscu czekali na nas pracownicy drukarni, którzy towarzyszyli nam podczas pobytu w fabryce. 

Czytaj więcej o: Wycieczka do zakładu poligraficznego

Mundurówka czyta dzieciom

2017-03-13

W ramach programu: „Przygody  z książką” 11.01.2017r. w naszym Przedszkolu odbyły się zajęcia dla wszystkich grup przedszkolnych z zakresu projektu: „Bądź bezpieczny” Mundurówka czyta dzieciom, którego organizatorem jest Zespół Szkół Technicznych  w Elblągu.

Czytaj więcej o: Mundurówka czyta dzieciom

Przedszkolaki z wizytą w księgarni

2017-03-13

Z okazji święta: „Dzień Księgarza” 13.12.2016r.  zostało zorganizowane wyjście do księgarni „BOOKBOOK” przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. 

Czytaj więcej o: Przedszkolaki z wizytą w księgarni

Przedszkolaki z wizytą w Bibliotece Pedagogicznej

2017-03-13

9 listopada 2016 r. nasze przedszkolaki wzięły udział w zajęciach bibliotecznych, pt.: „Sekrety lasu” związanych z przedszkolnym podprojektem: „O czym szumią stare drzewa” oraz w ramach realizacji programu: „Przygody z książką”. 

Czytaj więcej o: Przedszkolaki z wizytą w Bibliotece Pedagogicznej

Jesień wierszem pisana

2017-03-13

29 września jest Dniem Głośnego Czytania. Z okazji  tego dnia, który dał początek realizacji programu edukacyjno-terapeutycznego „Przygody z książką”,  w naszym przedszkolu odbyła się impreza pod tytułem:  „Jesień wierszem pisana”.  

Czytaj więcej o: Jesień wierszem pisana


Przejdź do góry