Walentynki

W naszej szkole dzień 14 lutego był dniem szczególnie miłym. Walentynki! Wszystkie dzieci przygotowywały się do tego wydarzenia od kilku dni. Wszyscy z zapałem tworzyli własnoręcznie kartki walentynkowe pełne życzeń. Każda kartka była wyjątkowa, a najważniejsze, że wykonana z „sercem”. Poczta walentynkowa krążyła od klasy do klasy. Skrzynka zapełniła się niewiarygodnie szybko. Zebraliśmy się  wszyscy na szkolnym apelu, by posłuchać ciekawostek związanych z tym świętem. W radosną i serdeczną atmosferę wprowadził nas wspólnie zaśpiewany pląs. Następnie wszystkie „walentynki” zostały odczytane i wręczone. Na koniec był słodki drobny upominek.

Walentynki były nie tylko okazją do wyznania skrywanej miłości, ale także sposobem na okazanie życzliwości, sympatii osobom, które się po prostu lubi i szanuje.