Miejska Zabawa Mikołajkowa

W tym roku dzieci z naszego Przedszkola kolejny raz uczestniczyły w Miejskiej Zabawie Mikołajkowej, która miała miejsce na hali widowiskowej w Centrum Sportowo-Biznesowym przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. Była to doskonała okazja do integracji dzieci z elbląskich przedszkoli. Uczestnicy byli w znakomitych humorach, wspólnie tańczyli, śpiewali i chętnie odpowiadali na zagadki o tematyce świątecznej. Wszystkie dzieci miały na sobie piękne stroje. W kolorowym tłumie można było odnaleźć mikołaje, śnieżynki oraz renifery, za które przebrały się nasze przedszkolaki.

Dzieci miały także możliwość spotkania się z Prezydentem Elbląga, który oficjalnie otworzył mikołajkową zabawę, rozdawał słodkości i chętnie włączył się do wspólnego tańca. Główną atrakcją było spotkanie ze św. Mikołajem, który przygotował dla dzieci wspaniałe prezenty.

Wspólna zabawa mikołajkowa była dla przedszkolaków radosnym przeżyciem. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie ze św. Mikołajem!

Opracowały: Wioleta Struzik, Joanna Rybak