Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Gotuj z mamą, gotuj z tatą

Artykuły

Mali kucharze znowu w akcji

2017-05-31

Dnia 23 maja, późnym popołudniem kolejny raz w naszym przedszkolu roznosiły się zapachy smakowitych dań. To nasze przedszkolaki w ramach projektu „Przedszkolaku co ty na to? Gotuj z mamą, gotuj z tatą!”, wspólnie ze swoimi mamusiami przygotowywały ucztę dla brzuszka maluszka. Tym razem tematem kuchennych rewolucji były zdrowe desery dla przedszkolaka. 

Czytaj więcej o: Mali kucharze znowu w akcji

Konkurs plastyczny „Wiem, że zdrowo i smacznie jem” rozstrzygnięty

2017-04-25

W ramach realizowanego w przedszkolu projektu „Przedszkolaku co ty na to? Gotuj z mamą, gotuj z tatą!”, odbył się rodzinny konkurs plastyczny. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy plastycznej na papierowym talerzu, przedstawiającej zdrowy i smaczny posiłek.

Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny „Wiem, że zdrowo i smacznie jem” rozstrzygnięty

Nowalijki na przedszkolnym stole

2017-04-25

13 kwietnia, tuż przed Świętami Wielkanocnymi nasze przedszkolaki odbyły kolejną lekcję zdrowego żywienia. Oczywiście towarzyszyły nam też nasze wspaniałe mamy. 

Czytaj więcej o: Nowalijki na przedszkolnym stole

Zdrowe soki owocowo-warzywne

2017-03-27

W ramach realizowanego projektu „Przedszkolaku co ty na to? Gotuj z mamą, gotuj z tatą!” 23.03.2017 odbyło się kolejne spotkanie warsztatowe w naszym przedszkolu. Tym razem uczestnicy mieli za zadanie przygotować zdrowe i pyszne soki owocowo-warzywne.

Czytaj więcej o: Zdrowe soki owocowo-warzywne

Kuchennych rewolucji ciąg dalszy…warsztaty kulinarne 24.02.2017 r.

2017-03-08

24 lutego po raz kolejny spotkaliśmy się na rodzinnych warsztatach kulinarnych w ramach realizowanego projektu „Przedszkolaku co ty na to? Gotuj z mamą, gotuj z tatą!”. Tym razem w naszej przedszkolnej kuchni dowodzenie przejął Pan Krzysztof Szeląg, pracujący od wielu lat na stanowisku kucharza w jednej z elbląskich placówek.

Czytaj więcej o: Kuchennych rewolucji ciąg dalszy…warsztaty kulinarne 24.02.2017 r.

Przedszkolaki znowu gotują

2017-01-17

W poniedziałek 16 stycznia, odbyły się w naszym przedszkolu kolejne warsztaty kulinarne w ramach realizowanego projektu „Przedszkolaku co ty na to? Gotuj z mamą, gotuj z tatą!”. Tym razem w spotkaniu wzięły udział wszystkie dzieci i kilku odważnych rodziców. Gościliśmy również grupę przedszkolaków z Przedszkola nr 26 wraz z paniami.

Czytaj więcej o: Przedszkolaki znowu gotują

Przedszkolaku co ty na to? Gotuj z mamą, gotuj z tatą!

2016-11-25

W tym roku w naszym przedszkolu realizujemy projekt, którego głównym celem jest włączenie rodziców w proces zdrowego żywienia dzieci. 

Czytaj więcej o: Przedszkolaku co ty na to? Gotuj z mamą, gotuj z tatą!

Warsztaty kulinarne „Czy wiemy już wszystko o mące?”

2016-11-25

Dnia 23 listopada odbyły się w naszym przedszkolu rodzinne warsztaty kulinarne, zorganizowane w ramach realizowanego projektu o zdrowym żywieniu „Przedszkolaku co ty na to, gotuj z mamą, gotuj z tatą!”. Bohaterem spotkania była mąka w różnych odsłonach. 

Czytaj więcej o: Warsztaty kulinarne „Czy wiemy już wszystko o mące?”


Przejdź do góry