Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rodzinne spotkania językowe

Projekt realizowany na zajęciach warsztatowych wspólnie przez rodziców i dzieci. Spotkania odbywają się jeden raz w miesiącu, od września 2016r. do czerwca 2017r. Głównym założeniem projektu jest kształtowanie aktywnej postawy rodziców w rozwiązywaniu trudności poznawczych, komunikacyjnych ich dzieci oraz uświadomienie, że wspólna zabawa to twórcze współdziałanie, które rozwija umiejętności i uzdolnienia dzieci.

Artykuły

Wiosna tuż, tuż

2017-04-25

Kolejne spotkanie to dobra zabawa , inspiracja do twórczych poszukiwań i radosnych odkryć. W poszukiwaniu wiosny wybraliśmy się „słonecznym pociągiem”. Po drodze uczestnicy odnajdywali wiosenne ilustracje. 

Czytaj więcej o: Wiosna tuż, tuż

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia

2017-04-25

13 grudnia 2016r. spotkaliśmy się na kolejnych zajęciach w ramach projektu „Rodzinne spotkania językowe”, które wprowadziły nas w magiczny, świąteczny czas. Przewodnikiem był św. Mikołaj, który wspominał grudniowe tradycje, zwyczaje i obrzędy. Zaprosił uczestników do różnorodnej aktywności: kolorowania, rozwiązywania zagadek, konstruowania.

Czytaj więcej o: W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia

Magia zimowych dni

2017-03-16

Zima, zima, zima, pada, pada śnieg…….., czas radosnej zabawy na świeżym powietrzu. Spotkaliśmy się w zimowe popołudnie, żeby „bawić” się śnieżkami , „jeździć na sankach, na łyżwach i „lepić bałwana.

Czytaj więcej o: Magia zimowych dni

Jesienne inspiracje

2016-11-15

W dniu 08. 11.2016 r. odbyło się spotkanie w ramach projektu terapeutycznego „Rodzinne spotkania językowe”. Dzieci wraz z paniami zaprosiły swoje mamy do jesiennej zabawy pt. „Jesienne inspiracje”. 

Czytaj więcej o: Jesienne inspiracje


Przejdź do góry