Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Przyjaźń bez barier – bogaci różnorodnością

Artykuły

Przyjaźń bez barier – bogaci różnorodnością

2016-09-21

W ramach realizacji Rządowego programu wspomagania w latach 2015–2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach – „Bezpieczna+” rozpoczęliśmy, we współpracy z Gimnazjum Anglojęzycznym Regent oraz Zespołem Szkół Mechanicznych w Elblągu realizację projektu profilaktyczno – wychowawczego pt. „Przyjaźń bez barier – bogaci różnorodnością”.

Czytaj więcej o: Przyjaźń bez barier – bogaci różnorodnością

„Opowieść wigilijna” w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

2016-12-12

7 grudnia 2016 roku młodzież z placówek wspólnie realizujących projekt uczestniczyła w spektaklu teatralnym pt. „Opowieść wigilijna”. 

Czytaj więcej o: „Opowieść wigilijna” w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

Uroczyste podsumowanie projektu i konkursu plastycznego „Przyjaźń bez barier”

2016-12-12

6 grudnia to dzień niezwykły w Ośrodku, to nie tylko czas mikołajek, ale też uroczystość szkolna z ogromnymi tradycjami - Święto Czynienia Dobra, więc dzień idealny by podsumować projekt „Przyjaźń bez barier – bogaci różnorodnością”

Czytaj więcej o: Uroczyste podsumowanie projektu i konkursu plastycznego „Przyjaźń bez barier”

Historia dwóch narodów” - rozmowy o Zagładzie

2016-12-02

30 listopada 2016 r. uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu, uczestnicy projektu „Przyjaźń bez barier – bogaci różnorodnością” w ramach Rządowego Programu „Bezpieczna +”, brali udział w warsztatach prowadzonych przez realizatora projektu „Zachować pamięć. Historia dwóch narodów”, uczestnika seminarium organizowanego w Instytucie Yad Vashen w Izraelu, pedagoga Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 w Elblągu.

Czytaj więcej o: Historia dwóch narodów” - rozmowy o Zagładzie

Warsztaty "Dobre relacje w szkole i w domu"

2016-11-17

Dnia 15.11.2016r. w ramach Rządowego programu „Bezpieczna+” odbyły się warsztaty pt. ,,Dobre relacje w szkole i w domu”, które skierowane były do rodziców uczniów z Gimnazjum Anglojęzycznego Regent w Elblągu, z Zespołu Szkół Mechanicznych, z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 w Elblągu oraz zainteresowanych nauczycieli. Warsztaty poprowadzone zostały przez panią Bogusławę Malińską – pedagoga, master trenera metody ART – Treningu Zastępowania Agresji.

Czytaj więcej o: Warsztaty "Dobre relacje w szkole i w domu"


Przejdź do góry