Uroczyste zakończenie roku szkolnego

23 czerwca 2016 r. o godzinie 10.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla przedszkolaków. W tym roku nasze mury opuszcza aż 9 abiturientów: Julianna Łojek, Nikola Pakulska, Karol Chmielewski, Karol Olszewski, Patryk Wlazło, Wiktor Gliniecki, Paweł Krawczenko, Nataniel Piotrowicz, Gabriel Lipski. Właśnie ta wspaniała dziewiątka miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności aktorskich w grupie ARS ANIMA. Specjalnie na tę okazję przygotowano sztukę pt. „Elbląska mieszczka opowiada – legenda o Piekarczyku” (autor: Anna Pietruszyńska). W wyjątkowej scenografii dzieci mogły doskonale wejść w swoje role: mieszczan, rycerzy polskich i krzyżackich, strażnika bramy, mnicha oraz tytułowego Piekarczyka. Przedstawienie zostało gorąco przyjęte przez zebranych rodziców, dzieci, gości oraz pracowników i dyrekcję naszej placówki.

Po spektaklu obejrzeliśmy prezentację multimedialną przedstawiającą aktywności realizowane w mijającym roku szkolnym dzieci ze wszystkich siedmiu grup. Następnie pani dyrektor Krystyna Miezio i pani wicedyrektor Joanna Hanke wręczyły odchodzącym dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki w postaci pamiątkowego grupowego zdjęcia, piórnika i kolorowego worka.

Przedstawiciele Rady Rodziców podziękowali wszystkim pracownikom Ośrodka za opiekę i edukację ich dzieci. Rodzicom szczególnie zaangażowanym w sprawy przedszkola wręczono dyplomy i podziękowania.

Wszystkim dzieciom z naszego przedszkola życzymy udanych wakacji, a absolwentom powodzenia na nowej ścieżce edukacji.

Opracowała: Anna Chojnowska