Wieczorek pożegnalny

16 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbyła się impreza zorganizowana przez rodziców uczniów klas VI Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum oddziałów edukacyjno – terapeutycznych naszego Ośrodka. A wszystko rozpoczął polonez przygotowany przez Panią Dorotkę, uczniowie w towarzystwie swoich najbliższych (rodziców lub nauczycieli) przemierzyli szkolne korytarze, niektórzy z nich po raz ostatni… Potem kilka słów nie pożegnania, lecz wskazania, co nowego uczniów czeka, powiedziała Pani Dyrektor. A czeka ich czas nowych możliwości, wspaniała przygoda w innych miejscach, z innymi ludźmi.

Prawdziwa impreza to tańce i tego uczestnikom wieczorka nie zabrakło dzięki Tacie Macieja, który bawił nas fantastyczną muzyką. Nie zabrakło też czegoś dla ciała – kanapki, ciasto, owoce… Aż szkoda, że to już koniec….

Dziękujemy Wszystkim Rodzicom za przygotowanie tej wspaniałej imprezy.

D.K. Malinowska, D. Kulesza, M. Żachowska, M. Murawska