Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

 

 

Artykuły

Szkolny ogród dla Niepodległej

2018-11-15

W naszym szkolnym ogrodzie co i rusz coś się dzieje, coś się zmienia. Wymuszają to głównie pory roku, ale tym razem wzbogaciliśmy się o piękne nasadzenia, które utworzyły Alejkę dla Niepodległej. A wszystko w ramach projektu „Szkolny ogród dla Niepodległej”, którego głównym celem jest kształtowanie patriotycznych i ekologicznych postaw wśród dzieci, uczniów, wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 w Elblągu poprzez aktywizację ich do podejmowania inicjatyw na rzecz środowiska przyrodniczego i społeczności lokalnych oraz zaprojektowanie i wykonanie na terenie szkolnego ogrodu miejsca upamiętniającego stulecie niepodległości z uwzględnieniem ekologicznych akcentów projektu – „Alejka dla Niepodległej”.

Czytaj więcej o: Szkolny ogród dla Niepodległej

Miejskie Spotkania Twórczości Artystycznej pt. „Artystycznie o prawach dziecka”

2018-11-14

13 listopada 2018 roku dzieci z elbląskich przedszkoli i szkół podstawowych uczestniczyły w Miejskich Spotkaniach Twórczości Artystycznej pt. „Artystycznie o prawach dziecka”, których organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu. To Janusz Korczak o prawach dziecka mówił głośno już na początku ubiegłego wieku.

Czytaj więcej o: Miejskie Spotkania Twórczości Artystycznej pt. „Artystycznie o prawach dziecka”

Złaz Mikołajkowy

2018-11-14
Szanowni Państwo! 
8 grudnia 2018 roku (sobota) odbędzie się XV Złaz Mikołajkowy, do udziału w którym serdecznie zachęcamy. 
My tam będziemy! Pragniemy wystartować dwoma grupami. 
Zgłoszenia oraz wpisowe (9 zł - członkowie PTTK, 12 zł - pozostali) prosimy przekazywać do pani Justyny Jokś, Ani Sękowskiej lub Marzeny Żachowskiej do 22 listopada 2018 r.
Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, ale my wiemy, że pogoda jest zawsze, tylko czasami źle się ubieramy. Zapraszamy serdecznie!
Czytaj więcej o: Złaz Mikołajkowy

Podsumowanie Międzyszkolnego konkursu plastycznego ,,Piękna nasza Polska cała

2018-11-10

9 listopada 2018 roku pośród wielu innych niepodległościowych uroczystości odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego  konkursu plastycznego ,,Piękna nasza Polska cała” zorganizowanego przez nasz Ośrodek  we współpracy z Warmińsko - Mazurską Biblioteką Pedagogiczną im. Karola Wojtyły.

Czytaj więcej o: Podsumowanie Międzyszkolnego konkursu plastycznego ,,Piękna nasza Polska cała

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Piękna nasza Polska cała”

2018-11-06

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło dnia 05 -11-2018 r. w siedzibie Warmińsko – Mazurskiej  Biblioteki Pedagogicznej  im. Karola Wojtyły  w Elblągu

Czytaj więcej o: Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Piękna nasza Polska cała”

Przejdź do góry