Nagroda w IV WOJEWÓDZKIM KONKURSIE Z ZAKRESU WIEDZY O RUCHU DROGOWYM

Dnia 15 marca 2016 roku uczniowie: Dmochowski Jakub, Nawojczyk Mateusz, Kurek Kamil,  Kokłowski Mateusz, Paszkowski Michał, Szandrocha Mariusz reprezentowali nasz ośrodek  w IV WOJEWÓDZKIM KONKURSIE Z ZAKRESU WIEDZY O RUCHU DROGOWYM, który odbył  się w SOSW w Nidzicy. W konkursie udział brali uczniowie z : Bartoszyc, Iławy, Miłakowa, , Szczytna, Żardenik, Nidzicy oraz my z Elbląga.

Przed przystąpieniem do konkurencji odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy. Ratownicy z PCK pokazali oraz omówili sposoby udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wysłuchaliśmy także przestróg policjanta, który przypomniał nam o bezpiecznych zasadach ruchu drogowego. Wreszcie nadszedł czas na pokazanie tego co my wiemy i potrafimy. Wiadomo jak wszyscy chcieliśmy w konkurencjach zająć pierwsze miejsce. Po werdykcie jury usłyszeliśmy, że nasza reprezentacja uplasowała się na miejscu II. Otrzymaliśmy statuetkę, dyplom oraz nagrody niespodzianki.

Uczniów do konkursu przygotowywały panie: Donata Kalińska –Sarapuk, Lidia Miedzińska