III Powiatowy Konkurs Recytatorski

Dnia 02.03.2016 roku w Bibliotece przy ul. Św. Ducha w Elblągu odbył się III Powiatowy Konkurs Recytatorski pod hasłem „Pyszne i zdrowe - wierszyki kolorowe”, którego organizatorem było Przedszkole nr 17 w Elblągu. W konkursie wzięło udział 14 uczestników z elbląskich przedszkoli i okolic. Dzieci recytując wiersze odpowiednio modulowały głos, wspomagały się rekwizytami, mimiką i gestem. Poziom umiejętności był bardzo wysoki. Nasze przedszkole reprezentował Paweł Krawczenko z gr. III. Wystąpił przed publicznością deklamując wiersz pt. „Kuchcikowo - smacznie, zdrowo”. Przedszkolaków oceniało specjalnie powołane jury. Obrady komisji wyłoniły zwycięzców. Okazało się, że wszystkie dzieci otrzymały podziękowania i nagrody. Szczególne gratulacje dla Pawła za zdobycie nagrody specjalnej, którą wręczył elbląski pisarz pan Wiesław Piechota, autor książek dla dzieci.

Wielkie Brawa