Jak przedszkolaki spędzały ferie zimowe

Nie wszystkie dzieci wyjechały z rodzicami na zimowe ferie, a te które zostały nie nudziły się przez dwa zimowe tygodnie w przedszkolu. Chociaż pogoda nie dopisała i musieliśmy zapomnieć o zimowym szaleństwie na śniegu, to jednak wspólnie spędzony czas upłynął bardzo radośnie i nie było czasu na nudę. Dużo czasu spędzaliśmy w kuchni, wzbogacając nasze kucharskie umiejętności. Piekliśmy kruche ciasteczka a w tłusty czwartek robiliśmy pączki. Były też zimowe zabawy muzyczne, tworzyliśmy zimowe pejzaże, zgłębialiśmy tajniki higieny, odbyła się sportowa olimpiada, oglądaliśmy bajki na dużym ekranie jak w prawdziwym kinie ..….a na zakończenie odbyła się zabawa taneczna. Do tańca przygrywał nam  i śpiewał  zaprzyjaźniony z nami od lat zespół „Szwagry”.

A oto fotorelacja z naszych ferii.

O.M.