Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Dziadek z Babcią dziś świętują

Dziadek z Babcią dziś świętują


W pewne słoneczne przedpołudnie na stołówce naszego ośrodka zrobiło się dość tłoczno. Tego dnia przybyło nie tylko dużo babć i dziadków, ale także rodzice, rodzeństwo i inni członkowie rodzin.  A wszystkim wiadomo, że 22 stycznia, właśnie w Święto Babci i Dziadka, to najlepszy moment, by wspólnie ze swymi wnukami spędzić miło czas. Przedszkolaki były bardzo przejęte - długo czekały na tę chwilę, długo się do niej przygotowywały.

Pani Dyrektor powitała uroczyście wszystkich gości i zaprosiła do obejrzenia części artystycznej. Paweł Krawczenko wyrecytował wiersz dla dziadków, za co  otrzymał gromkie brawa. Następnie grupa teatralna ARS ANIMA zaprezentowała bajeczkę muzyczną pt. „O Tadku Niejadku, Babci i Dziadku”. Na zakończenie wszystkie przedszkolaki wykonały improwizację ruchową do piosenki pt. „Babciu, droga Babciu”. Ale to nie był koniec atrakcji: na Dziadków czekały jeszcze upominki. Każda grupa przygotowała  niespodzianki i wnuki osobiście wręczały je swoim babciom i dziadkom. Nie obyło się bez łez wzruszenia, całusów i uścisków. Na koniec wspólnego świętowania czekał na wszystkich słodki poczęstunek. Atmosfera spotkania była przepełniona miłością i radością obydwu pokoleń.

W trakcie spotkania miło zaskoczyliśmy również jednego z wychowanków i jego mamę. Patryk Wlazło z grupy IV, zdobył III miejsce w ogólnopolskim konkursie na najładniejszą bombkę świąteczną. Z rąk pani dyrektor Patryk otrzymał dyplom pamiątkowy oraz nagrodę rzeczową przekazaną przez organizatora konkursu. Składamy serdeczne gratulacje naszemu wychowankowi.

Opracowała: Anna Chojnowska


Przejdź do góry