Bezpieczne ferie

BEZPIECZNE FERIE

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać    o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Zasady te zostały przedstawione uczniom na spotkaniu BEZPIECZNE FERIE. W ciekawej prezentacji multimedialnej pan Adam Borowiecki pracownik WORD w Elblągu, zaproszony na spotkanie z uczniami mówił o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa. Zabawa na śniegu, zjazdy z górki, jazda na nartach czy łyżwach oraz inne szaleństwa na śniegu mogą sprawić wiele radości ale gdy zapomnimy o zasadach bezpieczeństwa wesoła zabawa szybko może zmienić się w nieszczęśliwy wypadek. Należy pamiętać, że podstawą, jak zwykle, jest zdrowy rozsądek i ostrożność!.Na zakończenie spotkania został przeprowadzony mini konkurs dotyczący bezpieczeństwa. Za udzielane odpowiedzi uczniowie otrzymywali opaski odblaskowe ufundowane przez WORD.

Spotkanie przygotowały panie:Donata Kalińska –Sarapuk, Lidia Miedzińska