Jesteś tutaj: Start / / Święto Czynienia Dobra

Święto Czynienia Dobra

Dnia 4 grudnia 2015r w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji imienin św. Mikołaja  Święto Czynienia Dobra. Miejscem uroczystości była sala gimnastyczna, udekorowana tak, aby wprowadzić uczestników w świąteczny nastrój. W oczekiwaniu na upragnionego Gościa czas wypełniliśmy wspólną zabawą, piosenką i pracą. Rozmawialiśmy o dobroci, szacunku, przyjaźni i wzajemnej życzliwości. Dźwięk dzwoneczków zapowiedział przybycie św. Mikołaja. Gdy święty chwilę odpoczął, dzieci miały okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami. Uroczystość uatrakcyjnił Zespół Muzyki Dawnej, w pięknych strojach z dawnych epok. Swoje serca dla naszych dzieci otworzyli uczniowie ze Szkoły Katolickiej, wręczając własnoręcznie wykonane upominki. Niezapomnianą chwilą dla dzieci było obdarowywanie przez Św. Mikołaja upominkami. Między nimi był wyjątkowy prezent, życzenia z przesłaniem od św. Mikołaja: „BĄDŹ DOBRY I SZLACHETNY”

Wszystkie dzieci rozeszły się do klas szczęśliwe i zadowolone, mając nadzieję na spotkanie miłego staruszka w przyszłym roku.