Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / / Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

W polskiej tradycji Dzień Chłopaka jest świętem mniej popularnym niż Dzień Kobiet, w związku z czym rzadziej organizuje się uroczystości  z tej okazji.  Dlatego też bardzo miłym zaskoczeniem dla chłopców z IV grupy było zaproszenie ich 29 IX przez dziewczęta z grupy II na niezapomniany wieczór pełen miłych niespodzianek i pozytywnych emocji.

Pierwszą atrakcją był występ artystyczny podczas którego dziewczyny zaprezentowały popularne piosenki, tj.: „Gdzie ci mężczyźni…”, „Szukam dziewczyny”, czy utwór „Rudy się żeni”. Kolejnym punktem spotkania była uroczysta kolacja oraz słodki poczęstunek. Po odejściu od stołu wszyscy chłopcy mieli okazję sprawdzić się w różnych konkurencjach, które polegały między innymi na narysowaniu portretu koleżanki, wypisaniu jak największej ilości żeńskich imion rozpoczynających się na konkretną literę, czy wznoszeniu rozmaitych konstrukcji z klocków. Zaproponowane przez płeć piękną zadania zapewniły wszystkim doskonałą zabawę i masę śmiechu.  Na sam koniec dziewczyny postanowiły wykonać taniec z ledowymi kulami, który wzbudził wśród zebranych największy entuzjazm.

Impreza z okazji Dnia Chłopaka miała charakter bardzo uroczysty o czym świadczył odświętny strój uczestników, pięknie zastawiony stół oraz doskonałe przygotowanie dziewcząt do występów artystycznych i prowadzenia konkurencji.

W przyjęciu, oprócz młodzieży i wychowawczyń, wzięły udział sympatyczne panie wolontariuszki - uczestniczki projektu „Aktywny Senior Wolontariuszem”.

Spotkanie to pokazało, jak miło można wspólne spędzić czas.

 


Przejdź do góry