IX Regionalny Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych w Iławie

We wtorek 28 kwietnia 2015 roku Klub „Radość” członek Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska działający w Zespole Placówek Szkolno- Wychowawczych w Iławie zorganizował, przy wsparciu Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych w Olsztynie, po raz dziewiąty Regionalny Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych. Zmagania były eliminacją do Ogólnopolskiego Turnieju, który odbędzie się jesienią w Trzciance. Odbył się on w Hali Widowiskowo - Sportowej w Iławie.
W Turnieju wzięło udział 55 zawodników. Byli to reprezentanci Klubów Olimpiad Specjalnych z Iławy, Działdowa, Szymanowa, Węgorzewa, Elbląga, Żardenik, Olsztyna, Jezioran zrzeszających dzieci, młodzież i osoby dorosłe z niepełnosprawnością intelektualną. Impreza rozpoczęła się od wprowadzenia flagi Olimpiad Specjalnych, wysłuchania hymnu OS i uroczystego złożenia przysięgi. Walka o medale była zacięta. SOSW Nr 2 w Elblągu reprezentowali następujący zawodnicy, którzy wywalczyli  medale:

Jakóbiak Mateusz - srebro

Adam Zakrzewski  -  brąz