Mikołajkowe spotkanie w przedszkolu

Mikołajkowe spotkanie w przedszkolu – 16.12.2014

Miesiąc grudzień obfitował w liczne zabawy i spotkania ze Świętym Mikołajem. Dzieci tak bardzo polubiły siwobrodego staruszka, że postanowiły zaprosić go do naszego przedszkola. Mikołaj razem ze swoimi pomocnikami elfami przybył na saniach ciągnionych przez renifery. Swoją wizytą bardzo uradował wszystkie przedszkolaki. Były tańce i mnóstwo wesołych zabaw. Wspólnie z Mikołajem i elfami dzieci przygotowały ozdoby na choinkę i pięknie ją udekorowały. Z pomocą śnieżynki przygotowały obraz z podobizną Mikołaja, który podarowały w prezencie kochanemu gościowi. Na koniec była jeszcze wspólna fotografia pamiątkowa i oczywiście słodkie upominki od Mikołaja dla każdego przedszkolaka.

Dzieci mają nadzieję, że Święty Mikołaj miło spędził czas w przedszkolu i liczą na jego odwiedziny już w następnym roku.