Konferencja pt. „Przez pola, lasy, łąki i jeziora – spotkania z przyrodą Warmii i Mazur”

PRZEZ POLA, LASY, ŁĄKI I JEZIORA – SPOTKANIA Z PRZYRODĄ WARMII I MAZUR

- konferencja

4 grudnia 2014 roku nauczyciele i uczniowie naszego Ośrodka uczestniczyli w konferencji organizowanej przez Warmińsko – Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu pt. „Przez pola, lasy, łąki i jeziora – spotkania z przyrodą Warmii i Mazur”.

Na zaproszenie pani Wiesławy Kamińskiej mieliśmy okazję wysłuchać wykładu „Wieloaspektowość zimy w świecie ptaków”, który poprowadził pan Sebastian Nowakowski z Parku Krajobrazowego Mierzei Wiślanej, uczestniczyć w podsumowaniu wojewódzkiego konkursu fotograficznego „Przez pola, las…” oraz, co dla nas było wyjątkowo radosne, bo zdobyliśmy nagrodę - w podsumowaniu konkursu towarzyszącego akcji „Turysto – szanuj środowisko…”. Wybrane trzy szkoły zaprezentowały w formie multimedialnej działania podejmowane w ramach tej akcji w swoich szkołach. Pani Ania Sękowska przedstawiła prezentację, która pokazała wszystkim uczestnikom konferencji działania, które podjęte zostały w naszym Ośrodku.

Nagrody ufundowane były przez WFOŚiGW w Olsztynie.