Rodzinny złaz integracyjny w Bażantarni

„Co słychać w lesie?” – rodzinny złaz integracyjny przedszkolaków w Bażantarni - 04.10.2014

W ciepłych promieniach jesiennego słońca spotkaliśmy się na kolejnym złazie integracyjnym naszej przedszkolnej rodziny. Zarówno pogoda jak i frekwencja uczestników przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. W radosnych nastrojach podążaliśmy leśnymi ścieżkami, w poszukiwaniu bohaterów dziecięcych bajek i baśni, którzy ukryli się wśród drzew, krzewów i kolorowych jesiennych liści. Spacer po lesie dodał energii wszystkim uczestnikom i był doskonałą okazją do bliższego poznania się i zacieśniania przyjaźni pomiędzy dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Na leśnej polanie czekało na wszystkich mnóstwo atrakcji. Na początek prawdziwa uczta przy ognisku dla zdrożonych wędrowców. Po solidnym posiłku zabawy dla dzieci i rodziców - dzieci odnajdywały właściwe miejsca dla bohaterów bajek, z pomocą rodziców kolorowały ilustracje ze znanymi postaciami ulubionych kreskówek. Nie zabrakło także wspólnych pląsów na zielonej polanie w rytmach wesołych piosenek. Na koniec odbyło się wielkie zbieranie kasztanów. Z pełnymi brzuchami  i w radosnych nastrojach żegnaliśmy się obiecując sobie spotkać się za rok.

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym leśnym spotkaniu, dziękujemy stałym uczestnikom i rodzinom, które przyłączyły się do nas w tym roku. Mamy nadzieję, że na kolejnym leśnym spotkaniu grono przyjaciół naszego przedszkola będzie jeszcze większe. Do zobaczenia za rok !