Nagroda w konkursie "Błękitne lekcje dla zrównoważonego rozwoju"

Kapituła wojewódzkiego konkursu „Błękitne lekcje dla zrównoważonego rozwoju” przyznała Pani Marzenie Żachowskiej nagrodę za scenariusz zajęć edukacyjnych „Na tropie Krzyżówki”.

Serdecznie gratulujemy!

Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ogłosił konkurs dla nauczycieli na scenariusze zajęć z wykorzystaniem wody, jako elementu środowiska przyrodniczego. Przedmiotem Konkursu było przygotowanie scenariusza lekcji lub zajęć pozalekcyjnych z przedmiotów przyrodniczych dla wybranego etapu edukacyjnego ze szczególnym uwzględnieniem aktywizujących metod nauczania i wykorzystaniem środowiska naturalnego.

Konkurs był skierowany był do nauczycieli z województwa warmińsko - mazurskiego prowadzących edukację przyrodniczą w szkołach na wszystkich etapach edukacyjnych.