Sala Doświadczanie Świata

Sala Doświadczanie Świata znajdująca się w naszej placówce wzbogaciła się o nowe, bardzo atrakcyjne sprzęty. Głównym celem zorganizowania tej sali było stwarzanie możliwości odbierania nowych bodźców, wzbogacania doświadczeń oraz miłe spędzanie czasu w atmosferze relaksu i pełnej akceptacji przez osoby z niepełnosprawnościami.

Gorące podziękowania kierujemy do Fundacji ROSA, która przekazała kwotę 13 180 zł na doposażenie naszej Sali w:

• Łóżko wodne
  • Wytwornicę baniek mydlanych
  • Zestaw do aromaterapii
  • Imitator powiewu
  • Magiczne akwarium
  • Zestaw walizkowy UV
  • Tarczę żelową do projektora Solar
  • Sakwę rehabilitacyjną
  • Pufę

W ramach projektu „Doświadczanie świata”, z dniem 1 października rozpoczęliśmy zajęcia w doposażonej Sali, dostosowane do możliwości psychofizycznych naszych dzieci, uczniów, wychowanków. Zaplanowaliśmy do realizacji:

• Zajęcia dla przedszkolaków „Świat oczami małego dziecka”
  • Zajęcia dla uczniów oddziałów edukacyjno – terapeutycznych „Zaczarowany świat wokół nas”
  • Zajęcia dla wychowanków świetlic „Widzę, czuję, słyszę…”
  • Zajęcia dla wychowanków grup wychowawczych „Poznajemy świat”

Serdecznie zapraszamy do udziału w proponowanych zajęciach!

Zachęcamy również do odwiedzenia strony naszego przyjaciela, darczyńcy

Fundacja Rosa  -   www.fundacjarosa.pl