Słoneczny Pokaz Talentów

Występy naszych przedszkolaków na „Słonecznym Pokazie Talentów” w MDK

Dnia 9 maja 2013 r. w MDK przy ul. Bema rozpoczął się międzyszkolny pokaz talentów, organizowany w ramach „Europejskich Słonecznych Dni – Maj2013”.

Uczestnicy konkursu prezentując swoje artystyczne uzdolnienia brali udział w indywidualnych i zespołowych pokazach.

Nasze Przedszkole zgłosiło do udziału w Słonecznych Pokazach Talentów dwie grupy uczestników. Grupa przedszkolna III w składzie: Krzysztof Czerwiński (keyboard), Igor Krysik (cymbałki) oraz Kamil Piekarski (bębenek), zaprezentowała swoje umiejętności muzyczno-wokalne w utworze „Kurki trzy”.

Przedszkolaki z grupy IV w składzie: Wiktoria Iwanow, Mateusz Rodźko, Mateusz Podlaski, Wiktor Skowron i Cyprian Jarząbek, przedstawiły pantomimę pt.: „Tęcza” z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Panie wspierały nasze dzieciaki pełniąc role asystentów.

Pokaz dziecięcych talentów spotkał się z ogromnym aplauzem publiczności. Uczestnicy konkursu otrzymali podziękowania i upominki.