Środa, 2024-04-17

Imieniny: Anicety, Klary

Wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej w Bartoszycach

Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej Ośrodków Szkolno – Wychowawczych

W  Bartoszyckim Domu Kultury 24 maja odbył się XXXII Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej Ośrodków Szkolno – Wychowawczych Bartoszyce 2013. Temat tegorocznego przeglądu brzmiał: „PIĘKNE, BO POLSKIE”. Pod tym hasłem wystąpiło sześć  zespołów, nasz Ośrodek  pięknie zaprezentowały dziewczęta z grupy II, które przedstawiły montaż słowno muzyczny pod hasłem: KOCHAM CIĘ POLSKO.Formy jakie zaprezentowali uczestnicy przeglądu to: skecze, montaże słowno-muzyczne, inscenizacje słowne i taneczne.

W związku ze zróżnicowaniem wiekowym uczestników oraz różnorodnością form programów i wysokim poziomem artystycznym wszystkich zespołów, jury postanowiło odejść od formuły konkursowej i przyznało wszystkim uczestnikom wyróżnienia,  puchary oraz atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu CD.

Był to czas pełen niezapomnianych przeżyć  artystycznych oraz  interesujących spotkań z rówieśnikami z różnych Ośrodków.