Wyróżnienia w konkursie "Bez nich świat byłby smutny"

Wręczenie nagród w konkursie „Bez nich świat byłby smutny”

13 grudnia 2011r. uczniowie: Żaneta Żochowska, Łukasz Dolata, Mariusz Szandrocha, Krzysztof Żurawski, Mateusz Kokłowski oraz opiekunowie: Anna Domańska, Beata Krzykwa i Anna Domańska zostali zaproszeni na rozstrzygnięcie i uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym pn. „Bez nich świat byłby smutny”. Głównym celem konkursu było przedstawienie w formie plastycznej zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Główną nagrodę w konkursie zdobył Mateusz Kokłowski

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia i drobne nagrody niespodzianki.

Po uroczystym wręczeniu nagród, wszyscy laureaci i ich opiekunowi udali na plac przed szkołą, celem przygotowania smakowitej, świątecznej stołówki – choinki dla ptaków. Wieszano pojemniki z ziarnem, specjalne kule z tłuszczem i zbożem, słoninkę dla sikorek i wiele innych ptasich smakołyków.

Była to na pewno bardzo miła niespodzianka dla ptaków zimującym w naszym kraju.