Mistrz Ortografii 2011

KONKURS ORTOGRAFICZNY „MISTRZ ORTOGRAFII"

pod hasłem „Moje zmagania z trudami pisania"

30 maja 2011 roku został przeprowadzony szkolny konkurs ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii. Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną oraz wyłonienie zwycięzcy. Do konkursu przystąpili uczniowie klas IV - VI wyłonieni w drodze wcześniejszych eliminacji klasowych.

W konkursie udział wzięli: Magdalena Ziajka, Wojciech Tkaczyk, Krzysztof Nazarewicz, Kajetan Wieczorek, Natalia Potorska, Kamila Potorska, Iwona Woźniak, Rafał Dolata.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: pani Anna Pisarska oraz pani Aleksandra Milewska. Uczestnicy rozwiązywali zadania pełne ,,pułapek" ortograficznych. Po sprawdzeniu kart pracy komisja ogłosiła wyniki.

Najlepszy wynik oraz tytuł  Mistrza  Ortografii otrzymała Kamila Potorska uczennica klasy VIb.