Święto Czynienia Dobra 2010

Witamy u Świętego Mikołaja

W naszy Ośrodku tradycyjnie w dzień imienin Św. Mikołaja obchodzimy ŚWIĘTO CZYNIENIA DOBRA. W tym dniu wchodzimy do szkoły przez wielkie serce, które jest symbolem dobroci, przyjaźni, życzliwości  i uprzejmości. Dążymy, aby te wartości towarzyszyły naszym uczniom w życiu codziennym. Poprzez zabawę i piosenki uczymy ich dobrych manier, współpracy i odpowiedzialności.

Dziesiejszą uroczystość obchodziliśmy wspólnie z grupą przedszkolaków z Przedszkola nr 15 z oddziałami integracyjnymi oraz  z paniami z Salonu Kobiet Twórczych przy ZNP. Panie przekazały dla najmłodszych dzieci przytulanki w formie poduszek.

W tym dniu odwiedza nas wyjątkowy gość - Święty Mikołaj, który raduje wszystkie serca, obdarowuje upominkami oraz uczy, że czynione dobro wobec innych osób, zawsze do nas wróci.