Strona startowa

Witamy na naszej stronie

Oferta naszej placówki jest skierowana do uczniów ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi na poziomie przedszkola i szkoły podstawowej. Prowadzimy edukację, terapię i rehabilitację dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną: oligofrenopedagogów z przygotowaniem kierunkowym, socjoterapeutów, logopedów, rehabilitantów, terapeutów zajęciowych, psychologa, pedagoga, pomoc nauczyciela, instruktorów rekreacji ruchowej, specjalistów w zakresie profilaktyki społecznej i resocjalizacji oraz wczesnego wspomagania rozwoju, edukacji i terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju.

Placówka jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej.