Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Poranek z rodziną

2017-11-20
Powiększ zdjęcie

W ramach projektu edukacyjnego „Świat przedszkolaka jest blisko…” każdego miesiąca, dla naszych przedszkolaków i ich rodziców, odbywa się w przedszkolu „Poranek z rodziną”. Są to spotkania, o charakterze warsztatowym i różnorodnej tematyce, które mają za zadanie poprzez wspólne zabawy, pogłębić więź emocjonalną między rodzicem a dzieckiem, jak również nawiązać pozytywne relacje i współpracę rodzica z przedszkolem.

Czytaj więcej o: Poranek z rodziną

Założenia projektu

2017-11-20
Powiększ zdjęcie

Projekt opracowano z myślą o przedszkolakach Przedszkola nr 19 w Elblągu, Przedszkola SOSW nr 2 oraz uczniach klas I - III Szkoły Podstawowej Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 2 w Elblągu oraz rodzicach dzieci z obu placówek. Projekt będzie realizowany w okresie od października 2017 r. do maja 2018 r.

Czytaj więcej o: Założenia projektu

Gagatki, czyli dalsze losy odpadków - wcieczka do ZUO

2017-11-20
Powiększ zdjęcie

14 listopada 2017 roku uczniowie klasy IV a i VI a uczestniczyli w zajęciach edukacji ekologicznych prowadzonych w Zakładzie Utylizacji Odpadów w Elblągu.

Czytaj więcej o: Gagatki, czyli dalsze losy odpadków - wcieczka do ZUO

Założenia projektu

2017-11-20
Powiększ zdjęcie

Projekt terapeutyczny „Trenuj mózg poprzez ruch” został stworzony z myślą o dzieciach ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr 2 w Elblągu. Są to uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych, poznawczych, społecznych i emocjonalnych. 

Czytaj więcej o: Założenia projektu

Przejdź do góry