Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Konkurs plastyczny „Wiem, że zdrowo i smacznie jem” rozstrzygnięty

W ramach realizowanego w przedszkolu projektu „Przedszkolaku co ty na to? Gotuj z mamą, gotuj z tatą!”, odbył się rodzinny konkurs plastyczny. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy plastycznej na papierowym talerzu, przedstawiającej zdrowy i smaczny posiłek.

Na konkurs wpłynęły 23 piękne prace. Komisja konkursowa miała nie lada trudność, żeby wybrać te najpiękniejsze. Członkowie komisji rozstrzygając konkurs zwracali uwagę na pomysłowość, oryginalność artystyczną, walory estetyczne i przede wszystkim wartości żywieniowe zaprezentowanego dania (zawartości talerza). Po burzliwych naradach wybrano zwycięskie prace.

I miejsce zajął Jaś Pawlikowski (P-le 26)

II miejsce Jakub Sinko

III miejsce Natanie Glinka

Kilku uczestników konkursu otrzymało również wyróżnienia, byli to:

Oliwia Tazuszel (P-le 26)

Zuzanna Szwaracka (P-le 26)

Hanna Papińska (P-le 26)

Jakub Zgatat-Łoziński (P-le 26)

Damian Niedbało

Autorzy zwycięskich oraz wyróżnionych prac otrzymali nagrody książkowe, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.