Ewaluacja podprojektu „O czym szumią stare drzewa?”

Zakończyła się realizacja pierwszego podprojektu edukacyjnego pt. „O czym szumią stare drzewa?”.

Podczas ewaluacji, w  atmosferze zabawy dzieci podsumowały wiadomości przyswajane przez ostatnie miesiące. Na poszczególnych stanowiskach przedszkolaki opisywały budowę drzewa, wskazywały drzewa liściaste i iglaste, klasyfikowały dary drzew, utrwalały wiedzę na temat ich mieszkańców oraz przypomniały cechy charakterystyczne dla drzew w różnych porach roku. Dzieci rozwijały swoją twórczość oraz wyobraźnię wykonując prace plastyczne.  Przedszkolakom towarzyszyły również zabawy muzyczno- ruchowe, przy których nawet najmłodsi doskonale się bawili.

Podczas ewaluacji można było obejrzeć galerię prac, które dzieci wykonywały przez cały okres trwania projektu.

Do wspólnej zabawy włączyli się również rodzice, za których obecność gorąco dziękujemy.

Opracowały: Joanna Rybak, Wioleta Struzik