Tydzień moro

Za nami kolejny tydzień projektu „Bezpieczny El-Przedszkolak. Tydzień moro upłynął pod patronatem służb wojskowych.

Z tej okazji 19.09.2016 dzieci z przedszkola odwiedziły Jednostkę Wojskową w Elblągu przy ulicy Królewieckiej. Z zaciekawieniem słuchały informacji, które przekazywał żołnierz, przyglądały się bojowym pojazdom, oglądały broń oraz inne wojskowe akcesoria. Wielkim zainteresowaniem cieszył się czołg, do którego dzieci mogły również wejść. To sprawiło im wielką radość.  Gospodarze przygotowali mnóstwo atrakcji dla małych gości. Wszystkie dzieci miały okazję zobaczyć salę sportową, w której żołnierze codziennie ćwiczą. Jednak tym razem to przedszkolaki pokazały swoje umiejętności i aktywnie uczestniczyły w zabawach sportowych. Wizyta w wojsku dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń.  Dziękujemy żołnierzom za atrakcyjną wycieczkę po Jednostce Wojskowej!

Opracowały: Wioleta Struzik, Joanna Rybak