Ślubowanie uczniów klas pierwszych

W dniu 21 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. W obecności Pani Dyrektor, rodziców i starszych kolegów, pierwszaki złożyły przyrzeczenie , że będą uczyć się pilnie, dbać o dobre imię szkoły, szanować pracowników Ośrodka  oraz swoich kolegów.

Zanim uczniowie zostali pasowani, musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi w pierwszych miesiącach nauki. Odpowiadali na pytania na temat naszej szkoły oraz ojczystego kraju. Nasi najmłodsi uczniowie pokazali, że potrafią świetnie tańczyć, śpiewać i nie brak im odwagi by recytować wiersze na szkolnej uroczystości.

Chcielibyśmy w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły, życzyć Wam Pierwszaki, dużo radości z codziennej podróży w cudowny świat nauki,  wytrwałości w pracy, ciekawych doświadczeń i oczywiście - wielu przyjaciół.

E.Klejster