Wycieczka do Krynicy Morskiej

Dnia 18.09.2018 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami  i opiekunami wybrali się do Krynicy Morskiej.

Czekało na nas wiele atrakcji, a najważniejsze zadanie to udział w akcji sprzątanie świata. W tym roku pod hasłem „AKCJA- SEGREGACJA 2X WIĘCEJ, 2X SZYBCIEJ. Więc w rękawicach i z wielkimi workami sprzątaliśmy las Mierzei Wiślanej. Po pracy czekał nas odpoczynek na plaży: budowle i same niespodzianki: frytki, lody, koktajle, pizza. Dostaliśmy od pani Wioletki pierścionki mocy i wszyscy je nosimy, nawet panie. Wszystkim się przydadzą.

To już kolejna nasza wycieczka do Krynicy Morskiej. Bardzo lubimy tam jeździć i  bawić się na plaży. Dziękujemy organizatorom i sponsorom. Chcielibyśmy za rok też tak rozpocząć rok szkolny. Panie robiły zdjęcia, które długo będą nam przypominać o tej cudownej wycieczce.

Boguś Szostak kl. III b