Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka

Przedszkolak w szkole

W tym roku szkolnym nasze najmłodsze przedszkolaki zostały zaproszone do udziału w projekcie "Przedszkolak w szkole na 6", który realizowany jest w szkole naszego Ośrodka.

W miesiącu styczniu dzieci wzięły udział w zajęciach wychowania fizycznego. Wspólnie z uczniami klas I-III przedszkolaki próbowały swoich sił w grach i zabawach sportowych. Maluchy idąc za przykładem starszych kolegów pokonywały zwinnościowy tor przeszkód, rzucały do celu oraz rozwijały umiejętności motoryczne w sali korekcyjnej. Łatwo nie było ale wiadomo…przedszkolak potrafi. Wszyscy najmłodsi uczestnicy zajęć z uśmiechami i wypiekami na twarzach żegnali starszych kolegów, licząc oczywiście na kolejne wspólne spotkanie w progach szkoły.

Zapraszamy na krótką fotorelację z naszych sportowych aktywności.