Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka

Konkurs na selektywną zbiórkę odpadów placówkach oświatowych

16 listopada 2021 roku w siedzibie Zakładu Utylizacji Odpadów sp. z o.o. odbył się uroczysty finał XXV edycji „Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów w placówkach oświatowych” w roku szkolnym 2020/2021.

W trakcie uroczystości nie zabrakło honorowych gości takich jak Wiceprezydent Elbląga Michał Missan, Dyrektor Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego Marek Pilichowski, członek Rady Nadzorczej ZUO sp. z o.o. Urszula Małek, pracownik Departamentu Edukacji Aleksandra Flakowska, przedstawiciel Fundacji na rzecz odzysku Puszek Aluminiowych RECAL Artur Łobocki. Honorowych gości i kadrę pedagogiczną przywitał Dyrektor ZUO Elbląg Andrzej Lemanowicz. 

Największymi wygranymi, którzy zajęli I miejsce za udział w konkursie okazali się w swoich kategoriach: Przedszkole nr 17, Szkoła Podstawowa nr 25 oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Elblągu. 

Za https://zuoelblag.pl/final-xxv-edycji-konkursu-zuo-elblag-16-11-2021-r/ 

Czas zaangażować się w XXVI edycję! Zbieramy puszki aluminiowe (po wszystkich napojach), nakrętki plastikowe (korki), baterie i kartoniki po napojach (mleku, sokach, itp.).

Policzone, zaważone, zgniecione – dostarczamy do wychowawczyń klas. 

Szczegóły w regulaminie oraz u Pani Edyty Klejster lub Marzeny Żachowskiej. 

ZRÓBMY COŚ RAZEM, ZRÓBMY COŚ DLA ZIEMI!