Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka

Góra Grosza 2021

Góra Grosza startuje! Zaczynamy 22 listopada!

Przyłączcie się i razem pomożemy usypać  dwudziestą drugą Wielką Górę Grosza.

W ten sposób staniemy się częścią wielkiej empatycznej społeczności, nieobojętnej na potrzeby dzieci, które wychowują się poza własną rodziną.

Bądźcie z nami! Pomóżmy dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami, to dla nich jest nasza Akcja!

Przekazane monety to realna pomoc dla bardzo wielu dzieci.  To, że zmienia się los dzieci i rodzin to również NASZA wielka zasługa!

Nasz Ośrodek od wielu lat czynnie uczestniczy w akcji, do tej pory przekazaliśmy na ten cel szczytny cel prawie 6000 złotych,  skrzętnie zbieranych grosików i groszy.

Koordynatorką Akcji w przedszkolu jest Pani Jolanta Kobiela , w grupach świetlicowych pani Magdalena Szymańska, w szkole Pani Donata Kalińska i Anetta Cieśla w grupach wychowawczych pani Mirka Kaźmierczak.

W Górze Grosza każdy najdrobniejszy grosik ma wartość i moc!