Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka

Ekologia - start!

W nowym roku szkolnym nie obijamy się ekologicznie, tylko aktywnie uczestniczymy między innymi w wydarzeniach organizowanych w naszym mieście.W nowym roku szkolnym nie obijamy się ekologicznie, tylko aktywnie uczestniczymy między innymi w wydarzeniach organizowanych w naszym mieście.

7 września 2021 roku uczniowie naszej szkoły pod czujnym okiem wychowawczyń uczestniczyli w Dniu Recyklingu i akcji Sprzątanie Świata - Polska 2021 organizowanymi przez Urząd Miasta w Elblągu, Zakład Utylizacji Odpadów w Elblągu a przy współpracy z Nadleśnictwem Elbląg i Parkiem Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej.

Były warsztaty, sprzątanie z Leśnikami, gry i zabawy edukacyjne, zajęcia terenowe, które nasi uczniowie bardzo lubią. Działo się pięknie!

M. Żachowska