Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka

Eko Komitet 2021

Eko Komitet powstały w naszej szkole pełni rolę planującą, decyzyjną, opiniującą i oceniającą. A każdy z jego członków ma prawo do wyrażania swoich ekologicznych potrzeb i pomysłów.

W skład Eko Komitetu wchodzą uczniowie, rodzice, nauczyciele i przedstawiciele Nadleśnictwa Elbląg – Jarosław Mytych, Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej – Marta Piekarska oraz firmy BB Consulting – Bartłomiej Bujnik, która zajmuje się analizami przyrodniczymi i ekspertyzami środowiskowymi.

Terminy i tematyka spotkań dostosowana będzie do potrzeb wynikających z realizacji Planu Działań, który opracowany i zaakceptowany został przez wszystkich członków Eko Komitetu podczas pierwszego spotkania – 2 marca 2021 r.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu – jesteś mile widziany na każdym etapie działań Zielonej Flagi!

Marzena Żachowska