Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka

Wojewódzki Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym

Co roku nasi uczniowie brali udział w turniejach promujących znajomość przepisów w ruchu drogowym. Obecny rok i związana z nim pandemia koronawirusa wprowadził duże zmiany w funkcjonowaniu szkół.

Tegoroczny konkurs miał się odbyć  w Nidzicy. Ze względu na obowiązujące przepisy nie mogliśmy tam pojechać.8 grudnia o godzinie 1200 udaliśmy się w podróż wirtualną. Za pomocą aplikacji teams mogliśmy uczestniczyć w turnieju. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3B : Wiktoria Stodulska, Błażej Skalny i Janusz Załucki . Turniej składał się z testu wiedzy o ruchu drogowym, znajomości znaków drogowych (nazywanie i rozpoznawanie) i zagadek dotyczących udzielania pierwszej pomocy. Nasi reprezentanci poradzili sobie wspaniale uzyskując II miejsce. Gratulujemy uczestnikom, jesteśmy dumni, że godnie reprezentowali nasz Ośrodek.

Do turnieju uczniów przygotowały panie: Donata Kalińska i Lidia Miedzińska